Contact

Scouting Ben Labre
Kerklaan 33a
3731 EE De Bilt

Gemeente De Bilt

Kom je naar ons gebouw? Parkeren kan op het plein voor de kerk. Loop (of fiets) links naast de kerk het pad op, en direct achter de kerk vind je aan de rechterkant een hek dat leidt naar ons terrein. Fietsen kunnen gestald worden in de fietsenstalling direct naast ons gebouw.

Als je vragen hebt over onze scoutinggroep of met iemand wilt praten, mail dan naar een van onderstaande mailadressen. Wij zullen hierna zo snel mogelijk contact opnemen! Uiteraard ben je van harte welkom om tijdens onze opkomsten langs te komen bij ons gebouw in De Bilt.

 

Mailadressen Ben Labre:

Bestuur – bestuur@benlabre.nl

Secretaris – secretaris@benlabre.nl

Penningmeester – penningmeester@benlabre.nl

Vertrouwenspersoon – vertrouwenspersoon@benlabre.nl

Mailadressen speltakken:

Beverleiding – bevers@benlabre.nl

Welpenleiding – welpen@benlabre.nl

Verkennerleiding – verkenners@benlabre.nl

Rowanbegeleiding – rowans@benlabre.nl

Roverscouts – roverscouts@benlabre.nl

Stam – stam@benlabre.nl

Locatie van de oudste scoutinggroep uit gemeente De Bilt.